Kürek şampiyonu Köyceğiz’de belirlenecek – SPORT

Kürek sezonunda kadın ve erkeklerde şampiyonların belirleneceği Sanmar Deniz Büyükler Türkiye Şampiyonası, 2-3 Mart tarihlerinde Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde gerçekleştirilecek. Şampiyonayı kazanan takımlar kupanın kazananlarını bulacak ve ayrıca tekne ödülleri de alacak.12 KULÜPTEN 150’DEN FAZLA SPORCU YARIŞACAK

Türkiye Kürek Federasyonu tarafından Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde düzenlenecek olan Sanmar Deniz Büyükler Türkiye Şampiyonası; Eleme yarışları 1 Mart’ta, final yarışları ise 2-3 Mart’ta yapılacak. Organizasyonda 12 kulüp ve 150’den fazla sporcu şampiyonluk için mücadele edecek.

TASARIM EKİPLERİNE TEKNE ÖDÜLÜ

Şampiyona maçlarında dereceye giren takımları büyük ödüller bekliyor. Erkekler kategorisinde kazanan takımlar arasında birinci olan takıma Four-Craft tekne, ikinci olan takıma Two-Craft tekne ve üçüncü olan takıma ise bir çift kürek verilecek. Kadınlar kategorisinde ise kazanan takımlara birinciye İki Tekne, ikinciye Tek Tekne, üçüncüye ise bir çift kürek verilecek.

TÜRKİYE KÜREK FEDERASYONU RESMİ YOUTUBE KANALINDAN CANLI YAYINLANACAK

Görkemli bir ödül töreni ve katılımcılara yönelik çok sayıda ödüllü etkinlikle gerçekleşecek olan Sanmar Deniz Büyükler Türkiye Şampiyonası, Türkiye Kürek Federasyonu’nun resmi Youtube kanalından canlı yayınlanacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş