“Ya burada çalışıyorum ya da…”

Partizan Teknik Direktörü Zeljko Obradovic, Anadolu Efes karşılaşmasının ardından geleceğine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Sırbistan ekibi Partizan’ın teknik direktörü Zeljko Obradovic, THY EuroLeague’de Anadolu Efes karşılaşmasının ardından sürpriz açıklamalarda bulundu.

Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Sırp teknik adam, düzenlediği basın toplantısında geleceğiyle ilgili soruya yanıt verdi.

Haylaz bir çocuğun açtığı “Zeljko’ya babamdan daha çok güveniyorum” yazılı pankarttan bahseden Obradoviç, “Kendimden çok maç ve oyuncularım hakkında konuşmayı seviyorum, taraftarların benim onlardan biri olduğumu ve bu kulübün en sevilen teknik direktörü olduğumu göstermesi beni gururlandırıyor ve mutlu ediyor. Kupanın ardından insanlardan çok sayıda mesaj aldım. Bana her türlü desteği verin, geleceğimden hiç şüphem yok.” dedi.

”YA BURADA KALIRIM YA DA HİÇBİR YERDE ÇALIŞMAM”

Tecrübeli teknik adam, sözlerine şöyle devam etti: “Bu gelenek her zaman devam etmeli. Bir oda dolusu çocuğu görünce gözlerim doluyor. Bundan gurur duyuyorum çünkü yeni Partizan taraftarları doğuyor. Kendimi Partizan’dan başka hiçbir yerde görmüyorum. Ya burada kalırım” ya da hiçbir yerde çalışmıyorum.” dedi.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber