Kocasının “Survivor’da harem bulduğu” söylendi! Oyunculuk yaptı… Acun Ilıcalı’nın sözlerinin ardından Yunus Emre’nin eşi bomba haberi paylaştı

Survivor All Star her bölümüyle büyük ses getiriyor. Yarışmanın yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı şunları söyledi: “Bu sefer karşılaştığımız sorun daha önce başımıza gelmemişti.” Rakiplerimizden birinin akrabası Dominik’le temasa geçti. Artık operasyona bağlı. “Yerel Dominika aracılığıyla akrabalarına…” sözleri iz bıraktı.

Fragman yayınlandıktan sonra herkes Dominik’e ulaşan kişinin kim olduğunu merak ederken, Kırmızı takım yarışmacılarından Yunus Emre’nin eşinden sıra dışı bir paylaşım geldi.

Ilıcalı’nın “Artık işi operasyona bağladı” sözlerine atıfta bulunarak paylaşım yapan Beria Gözden Özden, şunları söyledi: “Operasyon başarıyla gerçekleştirildi.”

EŞ PAYLAŞIMI 1

Özden bir sonraki paylaşımında şunları söyledi: “Azer Bülbül’ün ‘Her an her şey olabilir’ dediği fragmanın sonu oldu.” Bugün yayınlanacak bölümde Dominik ile iletişime geçen ve yarışmacının yakınına ulaşan kişinin kimliği belli olacak.

EŞ PAYLAŞIMI 2

Survivor’da kadın yarışmacıların Yunus Emre ile yakın temas kurmasının ardından sosyal medyada “Survivor’da harem oluşturdular” şeklinde yorumlar yapıldı.

temalar

Yunus Emre’nin eşi Özden daha önce yarışmadaki bu durumdan rahatsız olduğunu söylemişti.

Şef GPT
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
“Alioski’yle evleneceğim” sözü olay oldu! Sevgilisini erkek arkadaşıyla paylaşmak
Elbiselerini çıkardı... O anlar günün gündemi oldu Elbiselerini çıkardı… O anlar günün gündemi oldu
Olaylı geceyi ilk kez anlattı!Olaylı geceyi ilk kez anlattı!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş