Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Efeler Atatürk Kent Meydanı’nda düzenlenen iftarda vatandaşlarla buluştu – GÜNDEM

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydın Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hikmet Saatçı ile birlikte Efeler Atatürk kent meydanında vatandaşlarla bir araya gelerek paylaşım ayı Ramazan’ın hayırlara vesile olmasını temenni etti. bolluk. Bolluk ve huzurun, bereketin ve huzurun olduğunu belirterek, Aydın halkıyla ramazan sofralarında buluşmak istediğini ve mutlu olduklarını söyledi.
Efeler Atatürk Kent Meydanı’nda düzenlenen iftara Aydın’dan 5 binin üzerinde kişi katıldı. Aydın Büyükşehir Belediyesi diğer ilçelerde de iftar sofraları kurdu. Didim’de Akbük Liman Caddesi, Efeler Alanlı Mahallesi, Germencik’te Neşetiye Mahallesi, Koçarlı’da Esentepe Mahallesi, Söke’de Cumhuriyet Mahallesi, Karpuzlu Yeni Mahalle ve Nazilli’de iftar sofraları düzenlenmekte olup, İsabeyle Mahallesi’nde de kurulmuştur.
Büyükşehir Belediyesi’nin bereket sofralarında iftarını açan 15 bini aşkın Aydınlı, kendilerini bir araya getiren Çerçioğlu’na teşekkür etti.
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş