AKP Gaziantep İl Başkanı ‘af’ çağrısında bulundu

6 Şubat depreminde eşini ve oğlunu kaybeden AKP Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin, geçtiğimiz hafta gösterişli bir düğünde Naz Akdoğan ile evlendi. 5 yıldızlı otelde düzenlenen görkemli düğüne AKP’li valiler, milletvekilleri, bürokratlar ve ileri gelenler katıldı.

Çetin’in ailesini kaybetmesinden bir yıl sonra düğünü ve yatak odasının da dahil olduğu gösterişli düğüne ait fotoğrafların sosyal medyada paylaşılması olay yarattı.

“BAĞIŞLANMASINI İSTEDİM”

Çetin, bugün X (Twitter) hesabından yaptığı açıklamada AKP Gazianetep İl Başkanlığı görevinden istifa etti. Açıklamasında “Genel Merkezimizden af ​​diledim” diyen Çetin, şunları paylaştı:

“Bize gazi şehrimize hizmet etme fırsatını veren beyefendi. Başkanımıza, Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir’e ve ekibime şükranlarımı sunuyorum.

Bu zorlu süreçte yan yana yürüdüğümüz meslektaşlarımıza, bizlere destek veren milletvekillerimize ve birlikte çalıştığımız her düzeydeki teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum.

Benim aracılığımla yürütülen çirkin kampanyanın ailemi ve partimi yıpratmasına asla izin vermeyeceğimi belirtmek isterim.”

“YANLIŞ TARİH VERDİ”

AKP’li Çetin, istifa mektubunda 10 Mart yerine 10 Nisan yazarak yanlış tarihe imza attı.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş